Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Sikeres francia középfokú...

Sikeres francia középfokú nyelvvizsgához kb hány szót és kifejezést kell tudnom?

Figyelt kérdés
(A TELC nyelvvizsgára gondoltam)
2011. máj. 29. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez most igazából eléggé értelmetlen kérdés...


Hány milyen szót? Tudhatod a legbonyolultabb francia szavakat, ha közben nem tudsz köszönni :)


Annyit kell tudnod, amennyivel egy átlag beszédet és szöveget meg tudsz érteni, és tudsz rá reagálni. Ezt te tudod, hogy mennyire vagy képes kivágni magad a helyzetből, illetve mennyire "érzed meg" a szavak jelentését, még akkor is, ha nem ismered őket.

2011. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem értelmetlen,szerintem, teljesen logikus hogy minél több szót tudsz annál nehezebb szavakat tudsz.
2011. máj. 29. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:
ez egyáltalán nem következik belőle, nagyon könnyen előfordulhat h olyan szövegeket olvasol amik tele vannak nehéz szavakkal amit megnézel a szótárban és megjegyzed de egy hétköznapi témában 2 perc beszélgetés után elfogy a tudomány... am a kérdésedre nem tudom a választ xD
2011. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!