Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire nehéz a BME nyelvvizs...

Mennyire nehéz a BME nyelvvizsga? Engem a német középfokú érdekelne.

Figyelt kérdés
2008. aug. 8. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

szia! nekem bme-s nyelvvizsgám van, német középfok. összehasonlításképpen mondom hogy 3.jára mentem át a nyelvizsgán, 61%kal, ugye 60%tól van meg a nyelvvizsga. Abban az évben emelteztem németből, és az 60% lett.Pedig tanultam rendesen, magántanárnál. Úgyhogy szerintem felér a bme-s német középfog az emelttel:S ami nem fair, szerintem.

De sok sikert hozzá!

2008. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia!köszi a választ,hát akkor ezt még átgondolom,csak azért gondoltam hogy megpróbálom mert az november elején lesz,de tudok egy másikat ami október elejére van meghirdetve..
2008. aug. 11. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:
szia, nekem KITEX es nyelvvizsgám van, idegenforgalom, elsőre sikerült ( 80°%) és én nagyon elégedett voltam vele, ott nagyon kedvesek a vizsgáztatók is :)
2008. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én idén voltam bme-n (szóbeli 79%,írásbeli 62%, szal épphogy sikerült) és leérettségiztem emelt szinten, az pedig 79% lett, szal szerintem a bme-s nyelvvizsga elég nehéz....
2010. nov. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok: amúgy a vizsgáztatók itt is nagyon kedvesek voltak, legalábbis velem szemben, de az írásbeli része akkor is nagyon nehéz volt :S sztem az olvasott szöveg értése volt a legnehezebb az egészben
2010. nov. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A BME-sek nagyon szemetek, ha 58 százalékot érsz el, inkább lehúzzák 52re nehogy tudj fellebbezni
2011. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!