Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek az alapokat...

Szerintetek az alapokat meglehet tanulni angolból DUOLINGO alkalmazással?

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azoknak jók, akik egyáltalán nem tudnak angolul. Mert baromi idegesítő, ha nem tudod csinálni 2 napig és elvesz pár leckét. És kiírja, hogy olyan szavakat kell ismételned mint a citrom vagy a nő... Meg néha tesz bele olyan közmondásokat, amiket egy kezdő, nem ért meg.
2014. szept. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
memrise.com
2014. szept. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Suliba már tanultam és tanulok angolt, csak eddig nem annyira figyeltem oda és lemaradtam, most pedig szeretnék fejlődni.

Esetleg más programokat tudtok?

2014. szept. 18. 10:01
 4/5 szabina555 ***** válasza:

szerintem kezdőknek ls újrakezdőknek tökéletes. én is azt használom spanyol tanulására.


első válaszolónak üzenem, hogy azért jó, hogy ismételget, mert aki kezdő, annak pont erre van szüksége, hogy ne felejtsen.

2014. szept. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valamit már tudsz azt nem ismételteti. Ha sokat ismételtet valamit akkor az nem véletlen. :)
2014. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!