Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SPANYOL! Otthoni nyelvtanulásh...

SPANYOL! Otthoni nyelvtanuláshoz milyen netes anyagokat javasoltok teljesen kezdő szint esetében?

Figyelt kérdés

A Duolingo és hasonló oldalakra gondoltam.


Minden komment zöld mancs!



2014. szept. 18. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Livemocha
2014. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Én a duolingót próbáltam kezdetben, meg vettem hanganyagos pons könyvet, meg egy nyelvtankönyvet, de hát, most, ahogy tanárhoz járok láttam meg, hogy mennyi buta kiejtésbeli hiba, meg nyelvtani hiba kezdett már megragadni, csak azért, mert nem volt ott senki, akitől kérdezhettem volna, szóval, én inkább a tanárt vagy egy tanfolyamot javasolnék.
2014. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Én is a tanár mellett voksolok, csak be akarok gyűjteni egy 200-400 szavas alapszókincset, hogy ne a legalapabb szavak tisztázásáért kelljen fizetnem! :)


Mancsok mentek!

2014. szept. 19. 09:33
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha Pesten laksz, akkor én tudok neked nagyon jó tanárt ajánlani, írj privit, ha gondolod. De amúg nem kell alapszókincs, órán nem a szavakkal fogsz foglalkozni, hanem először a nyelvtannal, olyan alapszavak kíséretében mint a saját neved, a bemutatkozás, meg ilyesmi. A szavakat mindenképp otthon, te fogod megtanulni.
2014. szept. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha szegedi vagy én is tudok egy nagyon jó tanárt, (amúgy e-spanyol.hu)
2014. szept. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!