Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit gondoltok a TELC nyelvvizs...

Mit gondoltok a TELC nyelvvizsgáról? Mit hallottatok róla?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 16:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
én felemás véleményeket hallottam róla, én azt csináltam, és sztem nem olyan rossz mint mondják:)
2010. jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én csak fogom majd 1,5 hónap múlva. Majd akkor nyilatkozok róla.

Egyébként szerintem nincs nagy különbség a különböző típusú vizsgák között. Mindegyiknek van előny és hátránya, amik kiegyenlítik egymást.

2010. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

nagyon könnyű, korrekt vizsga :)


érdemes megcsinálni.


persze egyesek szerint szar, de hát egész európában ismert és ráadásul el is fogadják külföldön nyelvizsgaként. kimész pl németországba és egy origóval pl kitörölheted a segged. ezt ott elfogadják, csak úgy mint Európa többi országaiban.

2010. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én is menni szeretnék hamarosan, ezért is kérdeztem! Köszi:)

Középfokú német nyelvvizsgát akarok tenni, jól jönne a 30 plusz pont továbbtanulásnál.

2010. jan. 20. 19:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
35. :)
2010. jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Jaja igen, bocs :) 35

Még a régi van a fejemben...S:)

2010. jan. 20. 22:12
 7/13 anonim válasza:
most hallottam h kitalálták h 25 pont lesz csak:(:(
2010. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én már voltam 2006 környékén felkészületlenül, ami sajna meg is látszott az írásbelin, viszont a szóbeli 86 %-os lett. Úgyhogy jövő vasárnap újra megyek komplexre, de már úgy, hogy két éve járok angoltanárhoz, szóval most lényegesen többet tudok szerintem, de majd kiderül. :) Én úgy indulok neki, hogy meglesz, legyünk már optimisták! :) Megvettem a nyelvvizsga könyvet, ammit felsőfokról középfokra fokoztak le, és elég nehezek benne a feladatok, viszont ahogy néztem a neten mintafeladatot, hát... az sokkal könnyebb.
2010. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Valakinek van kódja az Akadémia kiadó, TELC - Angol nyelvvizsga gyakorlófeladatok c. könyv virtuális mellékletéhez?

A könyv belső borítóján található a kód.

Remélem tudtok segíteni. Gyakorlásnak nagyon jó lenne a vizsgára.

2010. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes megvenni a könyvet.

A virtuális mellékletben található gyakorlatok sztem nem megfelelőek. Vagyis a vizsgán SOKKAL nehezebb. Ad emailt és átküldöm.

2010. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!