Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van itt valaki aki Helen...

Van itt valaki aki Helen Doron tanár vagy franchise partner? HD nyelviskola vezető? Tapasztalatok, vélemény érdekelne.

Figyelt kérdés
Hogy működik, időigény, anyagi vonzat, bármi egyéb infó.

2014. szept. 23. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom van honlapjuk
2014. nov. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szóval, első kézből vélemény:

ma voltam és tegnap próbanapokon tanárként HD-ben, Bp. egyik kerületében. A próbanapot úgy képzeld el, hogy angoltáborban vettem részt, mint esetleges leendő tanár.

Megjegyzem, diplomás angoltanár vagyok.

***

Szerintem az egész elég gáz. Tényleg lehúzás- a szülőknek egy drága, puccos divat -; a tanároknak pedig az általad írottak miatt is.

Hozzátenném, még azt is megkaptam a suli vezetőjétől, hogy ehhez aztán nem kell diploma -kissé lekicsinyelve a több éves angoltanári főiskolámat, amit nem akárhol végeztem. Arcoskodás részemről ezzel letudva. :)

Tudok olyan nyelvsuliról ebben a franchise-ban, amelyet diplomás angoltanárok vezetnek - az még elfogadható. Viszont, amikor azt reklámozzák ,hogy bárkiből 5 nap alatt tanárt faragnak, lehet az akárkicsoda -hát, ez a butaság magáért beszél! Nem lehet. Többéves tanári tapasztalattal annyit mertem az egyik oktatónak mondani, hogy a kiejtésében volt hiba, de nem is így fogalmaztam ,hanem csak közvetve, elvéve az élét. Láttam, hogy vérig sérődött az illető. Nem mindegy, hogy a gyerekek milyen mintát látnak/hallanak ilyen kiskorban, mert kitörölhetetlen élmény, aztán hallhatjuk vissza a rossz kiejtést.

2016. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hozzátenném még: lehúzás az egész.
2016. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!