Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magyar-Angol Tannyelvű gimnázi...

Magyar-Angol Tannyelvű gimnázium (Balatonalmádi) segitenétek h milyen a felvetéli (nagyjábol)?

Figyelt kérdés
Akár privátban is!!

#gimnázium #angol #DLSB #balatonalmási
2014. szept. 26. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tehetséggondozós központi írásbeli van most? Persze lehet, hogy hülyeséget mondok, nem követtem mostanában a gimnáziumi felvételit.

Anno egyébként 10 éve mi bementünk megírtuk kijöttünk semmi extra nem volt.

2014. szept. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudnának annyit fizetni, hogy még egyszer öt évet lehúzzak abban a bölcsészképzőben.
2014. szept. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 Miért? Tényleg olyan rossz lett, mint mondták?
2014. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy milyen lett nem tudom, csak azt, hogy milyen volt. A színvonal mindig is jó volt, azt hogy most milyen nem tudom. Amit tudok, hogy többet streszeltem ott olyan baromságokon, mint amerikai civilizáció, mint az orvosi egyetemen egy húzós szigorlat előtt. Iszonyatos mennyiségű bölcsész baromságot seggeltetnek be az emberrel természetesen ékes angol nyelven, emiatt nem marad idő, az értelmesebb tárgyak, például biológia, kémia, matematika tanulására, amiket egyébként anno jó tanárok oktattak. Persze a humán vonalon is volt pár kiemelkedő tanár, de ők magyarul oktattak, olyan viszonylag fontosabb humán tárgyakat, mint magyar történelem, és irodalom.

Ami biztos, hogyha a kéttannyelvűbe mész akkor angol felsőfokút kapsz az érettségi mellé ajándékba, és nagyjából olyan egyetemre mész amilyenre akarsz. Addig viszont életed nem nagyon lesz. Nekem életem legrosszabb döntése volt a DLSB.

2014. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen én is ezt hallottam, hogy az angolt nagyon megtanítják de a többi fontosabb tantárgy pedig a háttérbe szorul.
2014. szept. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a "valaszokat" azt hittem mar sose erezik valasz<3333
2014. okt. 4. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!