Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok olyan oldalt/oldalakat...

Tudtok olyan oldalt/oldalakat ahol külföldi (főleg német) emberekkel lehet beszélni?

Figyelt kérdés

Nekem ez fontos lenne, mivel a beszédemet kellene fejleszteni. A német nyelvtant profi szinten tudom, de az a baj hogy beszélni nem igazán tudok, meg érteni sem értek túl sok mindent. Én meg most tizenegyedikes vagyok és lehet év végén megpróbálkozok egy előrehozott érettségivel, azután meg egy emelttel szeretnék, de ennek így semmi értelme hogy nem tudok beszél.

Tudnátok tanácsokat adni? hogy hogyan fejlesszem ezt?

Tudtok olyan oldalakat ahol lehet németekkel beszélni?



2014. okt. 2. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


www.conversationexchange.com


Ott regisztrálnod kell, beírod milyen nyelvű embereket keresel és te milyen nyelvet tanítasz neki cserébe. Van hogy őket nem érdekli a "csere" nyelv, de van hogy igen. Utána pl megadod a skype címed és társalogtok. Vagy találkoztok ha pl a közelben lakik.


Üdv,M

2014. okt. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
dejóó! köszönöööm!! :)
2014. okt. 3. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!