Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megnéznétek, h jól fordítottam...

Megnéznétek, h jól fordítottam e? (német)

Figyelt kérdés

Ich habe heute 22.1.2010. ihre Boxerwelpen gesehen, sie sind wunderschön. Wann haben sie denn nächsten Wurf. Würden sie mir die Rute kupieren.


Azt akarja írni, hogy nézte ma a kölyköket, csodaszépek. Mikor várható a következő alom?? Szeretne egy vágott farkut.


Jól értelmeztem?


Köszi előre is!


2010. jan. 22. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem: jól értelmezted.
2010. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen,te csinálnád-e a farkát levágni.-azt kérdezi
2010. jan. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Az értelmezésed helyes.
2010. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma megnéztem a Boxer fajtájú kiskutyáit, csodaszépek. Mikor lesz következő alma? esetleg levágatná a farkát (a kicsinek)?
2010. jan. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon Mindenkinek :-)
2010. jan. 22. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Rég nevettem ilyen jót!!!!! Észbontó nagy marhaság.

-----------

Ich habe heute am 22.01.2010 Ihre Boxerwelpen angesehen, sie sind wunderschön. Wann haben Sie denn den nächsten Wurf.(Vagyis mikor kölykedzik a megszólított hölgy!) Würden Sie mir die Rute kupieren.(Megnyesné [vagy levágná] Ön nekem a farkamat? ...:))))))

2012. szept. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, tegyük helyére az észt!

----------

Ich habe heute, am 22.01.2010 Ihre Boxerwelpen angesehen. Sie sind wunderschön. Wann gibt es denn den nächsten Wurf? Würden Sie meinem Welpe die Rute kupieren?

2012. szept. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!