Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » KI készül a közeljövőben...

KI készül a közeljövőben Cambridge CAE -re? Hogyan, miből?

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 15:54
 1/4 anonim válasza:
Én, de csak jövő év elején akarok, csak még nem döntöttem el, hogy CAE vagy IELTS. Te mikor fogsz? Én a Cambridge könyvtárból vettem ki könyveket.
2014. okt. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Valamikor a tavasszal vagy nyáron szeretnek nekimenni újra, mert már voltam csak akkor nem sikerült, de nem akarom feladni.Complete CAE könyvem van amiből készültem de gondolkodom hogy megveszem a GOLDot. Ezt most találtam. Te már próbáltad a vizsgát? vagy most mész először? Tanulsz még?

www.slideshare.net/larodry/cambridge-complete-cae

2014. okt. 13. 13:39
 3/4 A kérdező kommentje:

the difference is between the Cambridge (e.g. FCE, CAE, PET, etc.) and the IELTS courses



In fact both are developed by the University of Cambridge developed exams, although IELTS was developed jointly with the British Council and IDP.

The IELTS exam awards a grade according to your level, whereas Cambridge courses have exams at each level and awards a certificate if you pass.

The IELTS grade is only valid for two years whereas the Cambridge exams have no expiry date.

IELTS is used as for immigration purposes and for entrance to higher education such as TAFE colleges and Universities in Australia and overseas. Mainsuite exams are widely used for employment overseas and also for college and university entrance.

The IELTS exam consists of 4 papers; listening, speaking, reading and writing. For immigration the reading and writing has a general English focus. For higher education students take an academic focused reading and writing exam.

Cambridge exams have 5 papers; listening, speaking, reading, writing and use of English. (PET only has four papers as Listening, speaking and reading/writing.

2014. okt. 13. 13:48
 4/4 anonim válasza:

Én épp arra készülök, remélem nem túl későn írok. :)

Hát én nagyon félek, pedig még van kb. fél évem hogy készüljek, de már most gyomoridegem van ha rágondolok.

Én külön tanárral készülök a vizsgára, előbb átvettük a teljes nyelvtant (kemény menet, egy évbe telt), és most egészen a vizsgáig olyan feladatokat oldat velem, amiket kérhetnek, esszéket, történeteket, review-okat is gyakorlok. A Reading és Use of English részére leginkább az Upstream C2 könyvből készülök fel.:)

2015. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!