Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok segíteni 2 német...

Tudnátok segíteni 2 német mondat fordításában?

Figyelt kérdés

A következőket kéne: "Und ich laufe durch die wild verstreuten Blätter denke an das war, sein könnte. Ja bestimmt wär es besser dich jetzt grad hier zu haben."

Előre is nagyon szépen köszönöm, nagy segítség lenne! :)



2014. okt. 11. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Én így fordítanám:

Csak futok a szanaszét szórt falevelek között, arra gondolva, mi volt, és mi lehetne. Igen, biztosan jobb lenne, ha most itt lennél velem.


Szó szerint fordítva:

És futok keresztül a vadul szétszórt levelek között, arra gondolok, mi volt, mi lehetne. Igen, biztosan jobb lenne, ha most itt lennél nekem.

2014. okt. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :) Esetleg még a következőt le tudná valaki fordítani? : " In dem Arm neben mir aber selber schuld ich musste dich an meinen tagen verlieren."
2014. okt. 12. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennek a mondatnak nem sok értelmét láttam, épp ezért jobban utánanéztem, és megtaláltam a teljes történetet az interneten. Elég zavaros volt, szóval megkérdeztem néhány német ismerősömet, hátha ők el tudják nekem németül magyarázni, csakhogy ők maguk sem értettek néhány mondatot, többek között ezt, amit legutoljára kérdeztél. Azt mondták, helyenként olyan, mintha google-fordítóval fordították volna, vagy ha valami zavarodott tini írta volna. Vagy ha esetleg az szövegben helyenként átvariálják a mondatbéli írásjeleket, akkor talán akad értelme.
2014. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ki írta?

Lány v. fiú?

2015. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

In dem Arm neben mir (Mellettem a karomban)?

aber selber schuld (de saját magam tehetek róla)

ich musste dich verlieren (el kellett veszítselek)

2015. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!