Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki le tudná nekem fordítan...

Valaki le tudná nekem fordítani németre? (MÚLT IDŐBEN! ) (lent! )

Figyelt kérdés

Szombat reggel 8 órakor keltem fel. Utána egy kicsit tévéztem, majd elmentem sétálni a kutyámmal. Később segítettem anyukámnak főzni. Ebéd után megcsináltam a házi feladatom. Délután meglátogattuk a nagymamámat. Este elmentünk moziba, majd játszottam még a kutyámmal. 9 óra körül lefeküdtem mert nagyon fáradt voltam.



Ha valaki lefordítaná nagyon megköszönném.:) (elég ha csak pár mondatot fordít le vki... már az is nagy segítség)



2014. okt. 13. 19:12
 1/3 anonim válasza:
Én letudnám am. Hányadikba jársz2.óta tanulok németet
2014. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Am Sonnabend Morgen stand ich um acht Uhr auf.

Dann schaute ich ein wenig fern und ging mit meinem Hund spazieren. Später half ich meiner Mutter beim Kochen. Nach dem Mittagessen machte ich meien Hausaufgaben.

Am Nachmittag besuchten wir meine Großmutter. Am Abend gingen wir ins Kino, dann spielte ich noch mit meinem Hund. Gegen einundzwanzug Uhr ging ich ins Bett weil ich sehr müde war.

2014. okt. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jav. einundzwanzig Uhr -
2014. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!