Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Otthon elkezdtem tanulni az...

Otthon elkezdtem tanulni az angol, saját módszereimmel, úgy érzem fejlödök. Utánna nézegetek dolgoknak neten és könyvekben. Úgy gondolom "lassan, de biztosan". Mégis felmerül bennem, esetleg tudok tanácsokat, módszereket adni, mit hogyan?

Figyelt kérdés

2014. okt. 19. 16:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Utólag, elnézést a helyesírási hibákért, telefonról írtam, várok válaszokat, aki tud segítsen, köszöntem.
2014. okt. 19. 16:35
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt már többen is válaszoltunk egy hasonló kérdésre:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelvt..


Mondjuk én az 5. válaszadó vagyok, aki ezt is írta:

"pár hónapnyi próbálkozás után az itthoni angol tanulással én úgy belekeveredtem a nyelvtanba, hogy inkább kerestem egy tanárt."

2014. okt. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom neked a nyelvtanhoz: az Oxford Angol nyelvtani magyarázatokat, középfokig visz, szerintem érthetően magyaráz és gyakoroltat. Illetve a Kreatív Angolt, vagy akár az English today-t is. Az utóbbi felsőfokig oktat és ott is nagyon jó a nyelvtani magyarázat. Kiejtésre állítólag jó a Rosetta Stone, és a Tell me more is. Ezekben beszédfelismerő van, tehát mikrofon kell hozzá. Én is hasonlóan ezek alapján tanulok. Eddig nem akadtam el. Az említett anyagokat mindenhol letudod tölteni, torrent oldalakról is.
2015. márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, lemaradt azért egy idő után szerintem is egy tanár fog kelleni, de tapasztalatok alapján lényegesen kevesebb óraszámba.
2015. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!