Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ANGOL! Tudtok olyan oldalakat...

ANGOL! Tudtok olyan oldalakat ajánlani ami nektek is bevált? Az igeidőkkel kapcsolatban. Hogy elmagyarázzák, meg azt is hogy tudjam használni.

Figyelt kérdés
Mondták már, hogy rá kell érezni, és nagy ritkán el is találom, de szerintem ez nem szerencsére megy. Szeretném normálisan megtanulni, és használni.

2014. okt. 22. 13:26
 1/3 anonim válasza:
nekem a honlapok abszolút nem segítettek, hanem 1 nagyon szuper angol könyv: Rimaszombati károly Angol nyelvtan 222 pontban. Szerintem baromi jól van benne elmagyarázva. Én is ezzel szenvedtem hosszú ideig és most ráéreztem a könyvnek köszönhetően. Nekem megvan pdf formátumban, ha gondolod privátban átküldöm
2014. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=84jVz0D-KkY


Ehhez tartozik még pár videó,ez csak az összefoglaló,de a csatorna alapján rá tudsz nézni azokra is,illetve meg is jelenik a link a videóban,ha jól emlékszem.

2014. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Át tudod küldeni erre az e-mail címre? grory15@citromail.hu

nagyon köszönöm előre is lécci tényleg küldd át fontos lenne

2014. okt. 24. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!