Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Dexam középfokú nehéz? (írásbeli)

Dexam középfokú nehéz? (írásbeli)

Figyelt kérdés
A hétvégén megyek írásbelizni, de egy kicsit aggódom. Az angoltanárom azt mondta a csoportnak, hogy játszva meglesz, de ellenpédákról is hallottam. Kérlek nyugtassatok meg! :)

2014. okt. 23. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Én Dexam nyelvvizsgát csináltam komolyabb felkészülés nélkül (csak a gimiben gyakoroltunk érettségire, de az aligha nevezhető felkészülésnek, hogy egy tanórán megoldottunk kb. 2 feladatot). Ennek ellenére összességében 88%os lett az írásbelim és 84% a szóbeli. Egyáltalán nem volt nehéz :)
2014. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nyugi, nagyon egyszeru lesz. milyen volt?
2014. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Tul vagyok rajta es tenyleg nem kellett volna aggodnom, mert nagyon egyszeru volt. De azert kivancsian varom az eredmenyt. :)
2014. okt. 27. 11:54
 4/9 anonim ***** válasza:
én 10.25-én voltam szintén DExam-om, komplexen. Nem volt nehéz, én is az eredményt várom. Egy 6 hetes felkészítőn vettem részt előtte ami direkt DExam-ra készített fel, de cak teszteket töltögettünk, meg szóbeliben az It is a good idea... dolgot nyomattuk, meg persze az előforduló kérdésekre írtunk válaszokat amiket betanultunk, abból 2 ki is jött szerencsére.
2014. okt. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány pontot kaptál?
2014. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Debrecenben voltál?
2014. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mátészalkán vizsgáztam, szóbelire 22 pontot kaptam mert azt már megtudtam nézni a dexam.hu-n, a magnóra és az írásbelire várok még.
2014. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen Debrecenben voltam én is :)
2014. nov. 3. 06:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Na meglett?
2015. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!