Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki tud itt spanyolul? Kéne...

Ki tud itt spanyolul? Kéne egy kis segíség!

Figyelt kérdés

Lefordítaná valaki?:ne google fordítóval


1.

Nézz magadra, hova jutottál! Kövér voltam, lenéztél! Lenézted azokat akiket téged szerettek, köztük engem is! Látod mi lett belőled? Egy nagy senki! Mellettem lehettél volna valaki, de mást választottál! Én tényleg szerettelek, de most te sírsz más után, egy másik lány után! Emlékszel mit mondtam? ---> Egyszer mindenki visszakapja, amit adott! Tessék csak!


2.

Talán hibáztam, későn jöttem rá milyen jó barátnő vagy! Túl későn! Már elvesztettelek! Visszagondolva elég jó voltál hozzám, testvéredként bántál velem! ÉN nem érdemellek meg, menj tovább! Mindig tudtam, hogy utunk ketté válik egyszer. Eljött az a nap. Sajnálom, hogy nem becsültelek meg, igazán jó barátnő voltál! Szeretlek! Az unokáimnak ha lesznek, mesélni fogok rólad, hiszen soha nem foglak téged elfeledni! Mély nyomot hagytál bennem! Olyan mélyet, hogy az már odavésődött! Légy boldog! Ég veled!



2014. okt. 24. 19:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!