Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az öcsém és én szeretnénk...

Az öcsém és én szeretnénk kimenni külföldre 1 hónapos intenzív nyelvtanulásra. hol találok megbízható tanfolyamokat?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnénk egy hónapra kiutazni külföldre, nyelvet tanulni.

Mennyire drágák ezek a tanfolyamok ?

Tudna esetleg valaki ilyen fajta tanfolyamokat linkelni?

előre is köszönöm a választ :)


2014. okt. 24. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem vagy semmi.


Tehát: milyen nyelv, milyen szint, hova akarsz kimenni, hol akarsz lakni, stb, stb, stb????????????????????


De ha nyelvet akarsz tanulni, akkor miért kell tanfolyam?

2014. okt. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 4 hét intenzív nyelvtanfolyam simán elérheti szállással együtt az 1500euró/főt, vagyis kb 450.000ft/fő.
2014. okt. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyi pénzből magántanár sokkal jobban felkészít...
2014. okt. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs az a magántanár ami felérne egy hónap anyanyelvi környezettel, DE 450 nagyon sok, keressetek inkább pályázati lehetőségeket.
2014. okt. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link] ezen megtalálod az infókat , a következő oldalon meg a részleteket a TUition fee- árakkal együtt.

remélem segítettem. én meg voltam elégedve, igaz kurzust nem végeztem itt de itt vizsgáztam.

Szia én itt vizsgáztam FCE, ami B2 nek középfoknak felel meg.


[link]

2014. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

450.000ft/fő, az ugye 1 főre 225 ezer forint. Ha ezt elosztod 1 hónapra, vagyis 4 hétre, akkor az több mint 56 ezer forint.

Ha heti 3-szor jársz magántanárhoz, akkor alkalmanként 18750 Ft-ot kéne neki fizess egy óráért.


Miért is lenne ez jobb?????


Mondjuk ha valakinek nem gond a pénz, akkor teljesen mindegy, hogy hányszor fizeti ki ezt a rengeteg pénzt, mert ugye ha csak vagy kint, akkor nem kötelez senki arra, hogy tanulj.


Ha meg elmész egy normális nyelvtanárhoz, akkor ha egy átlag árat említsek, pl. 4000 Ft-ért vállal 2 tanórát, ha mondjuk ott vagy heti 3-szor, az havi szinten 48.000 Ft!!!

2014. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
450ezer/fő az 450ezer/fő, nem 225e/fő. :-)
2014. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!