Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek milyen angol...

Szerintetek milyen angol verset lenne érdemes vinnem egy Angol Versmondó Versenyre?

Figyelt kérdés
Szóval 8. osztályos tanuló vagyok. Tavaly is voltam egy megyei Angol Prózamondó versenyen, ott 2. lettem. Termetem elég nagy, szemüveges vagyok és magas is vagyok (182 cm) mindig drámát vagy tragédiát szoktam vinni. Ez pont az én stílusom. Mivel ez egy Versmondó nem tudom, hogy szabad-e vinnem mondjuk (HoneyBeast - Legnagyobb hős) - lefordítanánk és én nagyon jól előtudnám adni. Ez egy verses dal, és ugye nem énekelni szeretném, ha nem elszavalni. Felfogom hívni erre felkészítő tanárom figyelmét. Szerintetek érdemes?

2014. okt. 25. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sok munka van egy fordításban, én a helyedben egy sima angol verset választanék.
2014. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ajánlom William Blake-et.
2014. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!