Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes ilyen "ingyenes"...

Érdemes ilyen "ingyenes" angolórákra beülni? Hol a trükk?

Figyelt kérdés

Szívesen gyakorolnám az angolt és járnék ilyen órákra. Ami egy kicsit visszatart az az, hogy ezeket az órákat ilyen amerikai misszionáriusok tartják és erősen az az érzésem, hogy ez egyfajta hittérítés és nem az angol nyelvtudás elmélyítése.


Ti hogy vagytok ezzel? Nagyon szeretném angol ajkú emberekkel gyakorolni a nyelvet, de úgy hogy az nem amolyan "hitgyülis" keretek között.



2014. okt. 7. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, én jókat hallottam ha nem is az amerikaiakról, hanem a skót üdvhadseregről. Ha nyomulnak, legfeljebb abbahagyod, nincs kockázat. Csak lakcímet, e-mailcímet, telefont ne adjál meg, nehogy bekerülj valami adatbázisba.
2014. okt. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy probat mindenkeppen meger. Ha tulsagosan hittanosra, teritgetosre veszik a figurat, akkor nem mesz tobbet. Ennyi :)

Az elozo valaszolonak igaza van, ha kernenek valamilyen adatot, akkor semmikeppen sem a valodi nevedet, elerhetosegedet add meg.

2014. okt. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Egy direkt ilyen célra fenntartott email címet megadhatsz, mi van abban?


Amúgy igen, az nyilvánvaló, hogy a vallásukról akarnak tanítani. Engem nem hatna meg különösebben, amíg a nyelvet is tanítják. Csak pld ragaszkodnék egy korszerű fordítású Bibliához, ne azzal kezdjem már a nyelvtanulást, hogy "mondá vala", "elmeend", meg "adatik néki" :D

2014. okt. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Egyéként nincs ebben semmi "trükk", ennél sportszerűbb igazán nem is lehetne. Ők se hülyék, tudják, hogy angolt tanulni mész, és nem "hittérítődni". Mindketten hoztatok egy közös döntést, belementetek egy megállapodásba, miszerint kölcsönösen megengeditek egymásnak, hogy ők tanítsanak a hitükről, te pedig ingyen tanulhass angolul. Fair deal.
2014. okt. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ilyenen. Az órákon egy szó sem esett a vallásról, azonkívül tartottak beszédet, de akkor sem igazán a vallásról inkább az életről beszéltek, persze szőttek bele egy kis ezt meg azt, de úgy hogy elég vallásellenes vagyok, simán elviselhető volt. Nem nyomultak, kedvesek voltak, nyitottak, minden kérdésedre azonnal ugranak és szívesen válaszolnak. Szerintem megéri.
2014. okt. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem tud valaki ugyanilyenről Budapesten -- de németül?
2014. okt. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösz szépen srácok. Elmegyek és kipróbálom.
2014. okt. 8. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
ilyen hol van?
2014. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!