Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tegyek ha megbuktam origo...

Mit tegyek ha megbuktam origo középfokú írásbelin?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A nyelvtanárom nyár eleje óta foglalkozik velem, nála még sosem bukott meg senkisem. Nemrég tudtam meg, hogy megbuktam szörnyen érzem magam. 56% lett. Írtózatosan "gáz"-nak érzem így, mert rengeteget készültem rá és nagyon reméltem, hogy átmegyek. Az osztályomban is a többségnek elsőre sikerül. Nagyon nagy a nyomás rajtam. Anyum nyugtatott telefonbn, hogy nem múlt rajta semmi. Szerintem igen...
2010. jan. 27. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Következő alkalommal elmész írásbelizni, a büdös életben senki nem fogja megkérdezni, hogy hányadszorra sikerült :) Relax!
2010. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi..én most megyek negyedszerre szóbelizni:)Az írásbeli elsőre meglett,pedig csak 1 éve tanultam a nyelvet,de a szóbelire még hajtanom kell.
2010. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak azért...hát reménykedtem hogy elsőre meglesz. Meg uyge pénzbe is került. Eléggé ramatyul érzem magam, hogy elszúrtam. Kár, hogy már nem tudok tenni semmit. Valaki tud vmit mondani a felülvizsgálatról? hogy lehet? 4 pontomon múlt...érdemes?
2010. jan. 27. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
4 ponttal nem érdemes, eleve nem dnak ajándékpontokat, a felülvizsgálat csak a téves javításra vonatkozik. Mit tegyél? Legközelebb ne origóra menjél (az a legszemetebb vizsga)és átmész. Főleg ha egynyelvűre, pl euro. Ne érezd magad rosszul, elég sokan megbuknak az origón. Kell az intézetnek a pénz. Vedd le magadról a nyomást, amit saját magad tettél oda.
2010. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem a szóbeli elsőre sikerült, de az írásbelin megbuktam :( ... majdnem átmentem, csak pár ponton múlt (Origón)..... szörnyen érzem magam..... :(
2010. jún. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!