Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Fel tudtatok készülni angol...

Fel tudtatok készülni angol középfokú nyelvvizsgára magántanár nélkül?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen könyvet használtatok?
2011. nov. 26. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy percet nem tanultam rá. Nem nehéz egyáltalán.
2011. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ejha. Gratulálok! Azt megkérdezhetem melyik típust csináltad?
2011. nov. 26. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!


Én még anno a Total English Pre-Intermediate könyvből tanultam, de a Twenty but one (Egy híján húsz) könyv az, ami fel tudna Téged készíteni a vizsgára. Benne vannak a témakörök mindhárom szintre, a szavak, a szituációs feladatok.. Egyszóval mindkettőt bátran ajánlom :)

De igaza van az első válaszolónak, ha Neked is jó nyelvérzéked van, nem is kell angoltanárhoz járnod..


Ha van bármilyen kérdésed ezzel kapcsolatban, nyugodtan írj priviben és segítek :D


18/F

2011. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mindjárt írok egy üzit! :)
2011. nov. 26. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:
BME-t csináltam. Nem tudom mennyi idő múlva vizsgázol, de a sok angol nyelvű film angol felirattal sokat segít, + olvass angolul (persze nem árt ha átnézed a nyelvtant is, én is úgy tanultam meg angolul hogy filmek/olvasás/szótár mikor még sok szót nem értettem, de nekem éveim voltak, gondolom neked pár hónapod van), és próbálj meg magadban mikor gondolkodsz, angolul csinálni. Szóbelin ezek talán segíthetnek.
2011. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Áh még nincs időpont, csak ötleteket gyűjtök, hogy tudnék felkészülni rá. :)

Bocsánat, hogy ennyit kérdezek, de mi volt a véleményed róla? Aránylag könnyen tudtad teljesíteni vagy egy kicsit nehezebb volt?

2011. nov. 26. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!