Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelviskolában van-e pénz...

Nyelviskolában van-e pénz visszafizetési lehetőség?

Figyelt kérdés
1 órán voltam eddig, de komolyan mondom, többet tudok még én is a tanárnál, és halálra untam magam.Nem mellesleg van a csapatban aki tök jó és van aki 2-ig nem tud elszámolni az adott nyelven.Mindenki panaszkodik, de csak magunk között. Vajon van pénzviszzafizetés? Bonus nyelvsuli

2014. nov. 8. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
A befizetett tanfolyam árát akarod visszakapni. Gondolom aláírtál egy szerződést amikor beiratkoztál és fizettél. Ami abban szerepel az a mérvadó.
2014. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Menj be az igazgatóhoz, meséld el a tapasztalataidat, és mondd meg neki, hogy adja vissza a pénz. Vissza fogja adni, mert nem érdeke a botrány. Egyszerűbb így. Ha nagyon nem akarja, lehet fenyegetőzni, hogy feljelented a Nyelviskolák Szakmai Egyesületénél. Nem fogja akarni.

Egyébként nem volt szintfelmérő? Azt azért nem hiszem, hogy többet tudsz a tanárnál, diplomás tanárokkal működnek. Ez melyik város? A Bonus nem egy noname iskola! Minősített és vizsgaközpont.

2014. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azért mondom, hogy többet tudok nála, nyilván túlzás, de voltak szavak,amiket fogalma nem volt hogy van angolul,és hol ebbe hol abba a témába kap bele,akik tényleg kezdők, azt sem tudták mit csinál, én meg hogy miért csinálja,mert nincs felépítve értelmesen, a kezdők semmit nem jegyeztek meg,szóval lehet jól tud angolul, csak másokat nem tud jól megtanítani.
2014. nov. 8. 17:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen szint?
2014. nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
van kezdő, újrakezdő, középhaladó, haladó meg nyelvvizsgára felkészítő. Én az újrakezdőbe jelentkeztem, mivel nem tanultam eddig angolt, de 1 éve itthon minden nap 2-3 órát angolozom egy baromi jó könyvből, és a nyelvtan mér abszolút megy, csak a szókincsem hiányos, illetve itthon egyedül nem volt aki angolul beszéljen velem, hogy azt is gyakoroljam. De mondom van a csoportban olyan, aki tényleg totál kezdő, olyannyira, hogy az abc betűit nem tudja kiejteni sem.Úgy érzem halálra unom magam és semmi újat nem tanulok. De a pénzem nem akarom veszni hagyni. + 10 000ft lesz a könyv, ami nem igazán éri meg, ha azt ami benne van akkor is tudom, ha éjszaka álmomból felkeltenek is. :(
2014. nov. 9. 14:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Szintfelmérő? Anélkül nem sorolhatnak be! Nem a te döntésed, hogy hova kerülsz! Rossz volt a csoportbeosztás!
2014. nov. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát nem volt szintfelmérő :( kérdezte hogy én hova sorolnám magam. Aztán kijött egy angoltanár,mondott egy mondatot, hogy fordítsam. Egy szót nem tudtam, mondtam is hogy a szókincsem nem 100as,vannak hiányosságok,bár erősen rajta vagyok az ügyön.Akkor mondta, hogy akkor legyen inkább ez a csoport.De itt sem fejlődik a szókincsem,mert annyira alap szavakat tanít, hogy csak néznek, mikor egy-egy szót én benyögök.
2014. nov. 9. 15:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Elég dilettáns eljárás egy minősített nyelviskolától. Melyik város? Első lépésként kérd át magad egy magasabb szintű csoportba. Ott más lesz a tanár, más lesz a szint. De már holnap, ne vesztegesd az időt.
2014. nov. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miskolc
2014. nov. 9. 16:57
 10/10 anonim ***** válasza:

ez ugyan egy másik, de ezek szerint van, akikre nem vonatkoznak a törvények, meg a ki- és visszafizetési szabályok


[link]

2014. nov. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!