Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyit fizetnél egy olyan...

Mennyit fizetnél egy olyan magántanárnak, akinek minden szükséges képesítése, tapasztalata megvan, de évek óta nem tanított?

Figyelt kérdés

Némettanár vagyok, közel anyanyelvi szinten voltam, nyelvtanári diplomám van, viszont 8 éve nem használom a németet.

Most újra tanítani szeretnék, a nyelvtant alaposan átnézem, németül olvasok, azaz tudatosan készülök rá, de így is megeshet az elején, hogy egy szó névelője mondjuk nem fog kapásból beugrani. Ezért gondoltam arra, hogy az első hónapokban kedvezményt adnék.

Szerintetek mennyi lenne a reális ár 60 percért?

Budapesti vagyok.



2014. nov. 10. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
1000Ft-ot kb.
2014. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy, akkor cserébe én is ingyen tanítalak angolul. (Én viszont rendszeresen aktívan használom a nyelvet és tanítom is.)
2014. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem nyelvtanárnál tanulok angolul, hanem egy lánynál akinek van felsőfokú nyelvvizsgája. Nem tnaár, de nagyon jól tanít! Nála 1000 Ft/óra.
2014. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!