Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol OKTV kinek hogy ment?...

Angol OKTV kinek hogy ment? Szerintetek nehezebb volt, mint a 2013-as?

Figyelt kérdés
Szerintem az első feladatnak sok olyat hagytak ki,ahová több szó is értelmes.Remélem a megoldókulcs nem csak az eredeti szöveg szavait fogadja el....

2014. nov. 11. 17:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szvsz nekem nagyon nehéz volt,pedig van középfokú nyelvvizsgám ,most készülök felsőfokra ,szoktam angolul híreket olvasni,még sem ment túl jól,sok szót,kifejezést nem értettem. 2013as nem tudom milyen,most voltam először. Te milyen eredményre számítasz?
2014. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én is voltam ma angolból.Nekem voltak nehezebb és könnyebb feladatok is.Olyan válaszok is voltak amiket tippeltem.Majd meglátjuk milyen lesz.Az utolsónál felét tudtam,felét tippeltem,ahol karikázós volt,ott sokat tudtam ,de 1-2 tippem ott is volt.Ahol javítgatni kellett a szöveget,azt nagyon jónak érzem.A többit majd meglátjuk.De remélem jó lesz.
2014. nov. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én úgy éreztem, hogy könnyebb volt, mint tavaly. Legalábbis nem tűnt annyira nehéznek a nyelvtani rész, inkább a mondatbeillesztős rész az, amiben nem voltam biztos, vagy amikor a szavakat kellett betenni, ott volt olyan amit akár fel is lehetett volna cserélni.
2014. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, szerintem is a mondat beillesztős meg a szóbeillesztős volt a legeldönthetetlenebb,viszont az első feladat felidegesített,mert azt mondta az egyik barátom(amerikai),hogy értelmes szavakat írtam be az elmondottak alapján,de rákerestem a cikkre,és ott más szavakat használnak.... Az igeidős feladat viszont a halálom... alapvizsga feladatokat oldottam meg,amelyek nehezebbek attól,de mégis ez a tegnapi nem volt könnyű ebből a fajtából...
2014. nov. 12. 20:27
 5/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tegnap voltam először, de korábbiakat is oldogattam már, szerintem nem volt se nehezebb se könnyebb, persze ez alkatfüggő. S bár én eleve nem akartam indulni (a tanár jelentkezett a nevemben) és azt hittem summa summarum legfeljebb 20 pontom lesz, kiderült hogy 58 lett, ami számomra óriási büszkeség így első nekifutásra :)


Egyébként ti hova soroljátok nehézségileg? Felsőfokúnál nehezebb vagy könnyebb?

2014. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Bocsi az OFF-ért,de valaki elküldené a linket ahol meg lehet nézni a szövegeket?
2014. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom a linkeket, csak megjegyeztem szövegrészleteket,beírtam a googleba, és kihozta.
2014. nov. 13. 16:24
 8/19 anonim ***** válasza:
2014. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Hogy sikerült végül is neked? Nekem tavaly 58, idén meg a fordítva, 85 pontom lett :D


Azt nem tudja valaki, hogy esetleg hány ponttól jutottak tovább tavaly? Vagy hogy mikor tudjuk meg, hogy tovább jutott-e a dolgozatunk vagy sem?

2014. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

21:43!Azt,hogy továbbjutottunk-e,azt akkor tudjuk meg mikor a tanár kijavította,de az meg tanárfüggő,hogy kinek mikor javítja.Az enyém például még nincs kijavítva,de lehet valakié már igen.

Van valami határidő azt hiszem,de hogy az mennyi idő arra nem emlékszem.Lehet,hogy 5 munkanap.Valakitől ezt hallottam.De nem biztos.

2014. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!