Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik legyen a másik választo...

Melyik legyen a másik választott nyelvem az angol mellett logisztikai diplomához?

Figyelt kérdés
Angol az első, de mi legyen a második? Német, orosz? Vagy melyik? Szeptembertől kell választanom a másodikat.
2010. jan. 28. 09:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szállítmányozási cégnél dolgoztam, nekem a németet kellett nagyon nyomni. De totál attól függ, hogy majd a cég mit követel tőled, ahova mész.
2010. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát igen, tudom hogy majd a cégtől függ, de melyik piac marad töretlen? Az orosz irány eléggé fellendülőben van a német oldal meg eddig mindig jó üzletnek bizonyult.
2010. jan. 28. 09:49
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én logisztikában dolgozok, nálunk a német a fő nyelv.
2010. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Németet mindenképp.
2010. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ó, 3 pont a németnek. Kár, hogy utálom ezt a nyelvet, de ha muszáj.........

Köszönöm a hozzászólásokat!!!

2010. jan. 28. 10:59
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
még 1 szavi a németre
2010. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

bocsi megkérdezhetem hol tanulod a logisztikát,és hogy van ez a nyelvválasztás dolog?meg milyen maga a képzés?


bocsi h.offolok,de lehet h.szeptembertől én is ilyesmit fogok tanulni,és kiváncsi vagyok:)

2010. jan. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ez a TPF [link]

nemzetközi gazdálkodás BA szak, a kimeneti követelménye 2 középfokú szaknyelvi nyelvvizsga, logisztika szakirány és szándékozom továbbmenni másoddiplomás képzésre ott is a logisztikai menedzseri érdekel

közgazdasági középiskolában érettségiztem, az első fél év szinte ua. makro-és mikroökonómia, statisztika, pénzügy, számvitel stb. a többi sem vészes, választható, hogy mikor veszed fel a 2. nyelvet.

Te hol fogsz szept-től tanulni?

2010. jan. 28. 11:37
 9/17 anonim ***** válasza:

köszi a választ..:)


hát még nem biztos,de én lehet h.FSZ képzésre fogok járni-->nemzetközi szállítmányozási és log.ügyintéző

..Ez mondjuk sztem nem ér annyit, mint ha úgy tanulnám ahogy te./tehát BA-n belül,szakirányként-/


Sajna matek nem az erősségem,és midenfélét hallottam már(h.nem sok van belőle,kibírható-másik oldalról meg hogy azért elég kemény a matekos része...szóval vacilálok:O

2010. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*mindenfélét
2010. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!