Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németországban milyen a...

Németországban milyen a nyelvoktatás?

Figyelt kérdés
A német és az angol között sok hasonlóság van; ez jelentősen megkönnyíti a németek helyzetét az angoltanulásban? És az angolon kívül még sokan beszélnek egyéb nyelveket is? Előrébb járnak nyelvtanulásban, mint mi, magyarok? Ők talán kevésbé vannak erre "rászorulva" egyébként, hiszen egy olyan nyelvet beszélnek, ami 100 millió ember anyanyelve, és még az USA-ban is a harmadik legtanítottabb idegennyelv (a spanyol és a francia után).
2014. nov. 18. 06:49
 1/3 mopszli15 válasza:
Ez igaz.Aki eddig angolul tanult annak nagyon nehéz átállnia a németre,Más kiejtés,más írásmód.Sokkal előrébb állnak nyelvtanulásban.Szerintem jó ha több nyelvet tud az ember,hisz akkor többre viszi.
2014. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rebelle ***** válasza:
En angolul ,majd nemetul tanultam.Nem volt nehez az angolul utan , sot konnyu volt.Nemetek a franciat es a spanyolt tanuljak az angol utan.
2014. nov. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem németet akkor érdemes tanulni ha Európában kébzeled el az életed. Ha tengertúlra akarsz menni akkor angol az elsó utána a spanyol.
2014. nov. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!