Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire nehéz a francia nyelv?

Mennyire nehéz a francia nyelv?

Figyelt kérdés
8.-as vagyok és középiskolába 3 nyelv közül lehet választani olasz,francia,német,mert ugye most angolt tanulok.A francia nyelv tetszik a legjobban.De lehet,hogy inkább a német lenne célszerűbb.De viszont nem tetszik. Szerintetek?Nem vészes annyira a francia nyelv,a német könnyebb?Tudom,hogy nem igazán lehet összehasonlítani őket.

2014. nov. 26. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Egyszóval. Nehéz , de nagyon szépen megtanulható.


Első, jó nyelvérzék, kettő, kitartó tanulás,

három, ami szintén fontos,!

egy nagyon jó, a nyelvet jól tanító tanár/nő/ aki nem úgy tanít, Na ezt az órát is letudtam!

Bátran tanuljad mert megéri.

üdv:)

2014. nov. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Tanuld a franciát
2014. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Minden nyelvnek megvan a maga nehézsége. A franciában az lesz a baj, hogy az alapoknál, az első időben nem fogsz érteni semmit, vagy egymáshoz kötni dolgokat. De ezek később beérnek, tehát kitartás kell hozzá. És ezt franciatanárként mondom :)
2014. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. nov. 27. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!