Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok online, ingyenes...

Tudtok online, ingyenes nyelvtanulásra való oldalakat?

Figyelt kérdés
Az angolom mellé fel kéne vennem még egy nyelvet. Tudtok mondani jó ingyenes oldalakat? Leginkább franciát, olaszt, spanyolt vagy oroszt szeretnék tanulni, de bármi jöhet :) Előre is köszi.

2014. nov. 28. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
duolingo-val tudsz németül, franciául és olaszul tanulni, ha tudsz angolul (ugyanis ezeket a nyelveket angolul tudod csak tanulni), viszont ha nem elég jó az angolod, akkor azt is tudod vele fejleszteni (ugyanis magyar nyelvre elérhető az angol nyelv). Esetleg még a livemocha weboldal jó, de egyre inkább fizetőssé teszik az egészet, én eléggé megutáltam. Ha pedig nem ragaszkodsz ahhoz, hogy online legyen, akkor még használhatod a Rosetta Stone nevű programot, amivel csak az adott nyelven tanulsz. Kicsit hosszadalmas folyamat vele tanulni, de nem rossz, ugyanis -elvileg- pontosan úgy tanít, ahogy a pici gyerekek tanulják a nyelvet. Én olaszból használtam és egy biztos bázist adott, és gondolkodom, hogy használni fogom az oroszt is, ugyanis oroszul tanulok az egyetemen, de a tanár rohan az anyaggal.
2014. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ki fogom próbálni őket :)
2014. nov. 28. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Duolingón kívül még a Babbel-t használom, a kettő nagyon jól kiegészíti egymást, ugyanis a Babbel főleg szókincskejlesztő. Legalábbis az ingyenes része, viszont az nagyon jó ki van találva. Mobilon használom, és a honlapjukon, ha belépsz a saját fiókodba, ott még rendszerezni is tudod őket, melyeket ismételjétek át, melyeket ne. És a fizetős része pedig elvileg rendes nyelvórák, de azt még nem próbáltam.
2014. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szókincsfejlesztő*
2014. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!