Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME Egynyelvű, komplex nyelvvi...

BME Egynyelvű, komplex nyelvvizsga (német, középfok)? 60%-ra nehezen teljesíthető? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ugyanezt a típust csináltam most angolból,83%-kal meg is lett,de a német nyelv nehezebb szerintem. Fakton 4-es vagyok belőle,de pl.a ragozásokat gyakran elrontom:/

Márciusig sikerülhet úgy átnézem/megtanulnom mindent hozzá,hogy átmenjek?



2014. dec. 16. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen, úgy kell hozzáállni :) A befektetett munka mindig meghozza a gyümölcsét :)
2014. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,én is ebben bízom!

Az a baj idén érettségizem,van amiből emelten,szóval külön erre nem fog annyi idő jutni mint az angolra:/ De igyekszem!

2014. dec. 16. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóbelire inkább Telc-re menj
2014. dec. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hidd el menni fog az :D márciusig rengeteg idő van :D ha meg elrontasz egy két ragozást azért nem fognak bitófára küldeni!
2014. dec. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!