Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki le tudná nekem fordítan...

Valaki le tudná nekem fordítani ezt az idézetet: Ever loved someone so much, you would do anything for them? Yeah, well, make that someone yourself and do whatever the hell you want. Nagyjából értem, de úgy érzem a lényeg nem jön át.

Figyelt kérdés

2014. dec. 23. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha valaha is annyira nagyon szerettél bárkit, hogy megtettél volna értük bármit? nos, igen, légy te az a valaki, és tedd amit csak akarsz tenni.



Mondjuk én sem értem :D

2014. dec. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is hasonlóra gondoltam. Én úgy értelmezem, hogy te utánad fussanak, és ne te mások után. De én se vagyok biztos benne:-)
2014. dec. 23. 23:44
 3/5 chtt ***** válasza:
57%

"ha" nélkül :)


Szerettél már valaha is valakit anyira, hogy bármit megtettél volna érte? Nos, ha igen, légy ez a valaki te magad, és a fenébe is, tégy meg bármit, akarsz.


nem száz százalékos a fordítás, de nagyjából úgy értelmezem, hogy ha szerettél már valakit úgy, blabla, akkor ismered az érzést, tudod, mi mindenre lettél volna képes érte, és mostantól magadért tedd meg ugyanazt. A "make that someone yourself" szerintem annyi, hogy képzed el, tedd azt, hogy most te vagy az a valaki...

2014. dec. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm chtt. Megoldottad:-)
2014. dec. 24. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:

"make that someone yourself" - legyél te (magad) az

a valaki

2014. dec. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!