Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 19 éves fiú vagyok! Az angol...

19 éves fiú vagyok! Az angol tanulással küszködök. Jelenleg egy OKJ-s képzésen. Viszont valahogy nem maradnak meg a fejemben a szabályok és elfelejtem hiába tanulom meg. Összezavarodok és vége. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tanárhoz is jártam de abba kellett hagynom mert nem bírtam az iskola mellett meg bejárás.

Tudtok valami hasznos segítséget amivel könnyebb lenne?

Megtanulom nem arról van szó de hamar el is felejtem.

Van egy csomó anyagok de mindegyik máshogy van leírva lehet az kavar be úgy gondolom.



2015. jan. 3. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne tanulj szabályokat! Próbáld ki a Duolingo-t! Duolingo.com
2015. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csinálj kaptafa mondatokat! Minden szabályhoz. Azokat jól tanuld be, amit mindig elő tudsz húzni, és csak be kell helyettesíteni!


Pl. az óhajtó mondatoknál minden ugrik egy igeidővel hátrébb, erre a szám cím a Wish you were here - volt a kaptafa mondatom. Mindig eszembe juttatta, hogy a jelen idejű múltba van.

2015. jan. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyik okj?
2016. nov. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!