Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Diplomamentőre tényleg nem...

Diplomamentőre tényleg nem tudtak bejutni háromezernél többen mert elhasaltak a szintfelmérőn?

Figyelt kérdés

2015. jan. 4. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt hol hallottad (vagy olvastad?
2015. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig elég sokan jelentkeztek állítólag
2015. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A neten olvastam.
2015. jan. 4. 19:26
 4/4 anonim ***** válasza:

én is olvastam, hogy sokan nem jutottak be, de sokan csak feljelentkeztek, és a szintfelmérőre el se mentek. Azt is hallottam, hogy vannak különbségek a szintfelmérők között, attól is függ, hányan jelentkeztek, lehet, hogy 20-an mentek szintfelmérőzni, és 10 fős csoport indult, aki nem jutott be 10 fő, köztük is vannak olyanok, akik elérik az alapfokú szintet, csak sorrendben valami miatt hátrébb kerültek. A képzők csak azt nézik, megfelelt-e a szintfelmérőn, adnak pontot, de az ofa állítja fel a sorrendet.

Aztán más-más város, képző - más szintfelmérő, nem egységes. Hallottam olyat, ahol elég nehéz karikázós nyelvi teszt volt, mellé sima szóbeli beszélgetés mindenféléről. Más helyen volt lyukas szöveg, hallás utáni, levélírás, beszélgetés, képleírás.

Szóval nem azért hasaltak el, nem jutottak be sokan, mert nem érik el a szintet, persze biztos sok olyan is van, meg sok olyan is, aki nem érte el, de bekerült pl. hogy kilegyen a csoportlétszám.

2015. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!