Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Harry Potterből lehet angolul...

Harry Potterből lehet angolul tanulni?

Figyelt kérdés

Le tudom tölteni angolul a hangoskönyvet is és a könyvet is.

Már tanultam angolt, csak a hallott szövegértésemet kell nagyon nagyon nagyon fejleszteni, és szeretnék magamra szedni nagyobb szókincset. (nyelvvizsgáznom kell)


2015. jan. 6. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

ajánlanám a michael palin around the world sorozatot erre, torrentz-com-ról biztos le tudod szedni.

legjobb könyv az a1000kérdés 1000válasz..

mondjuk én a gyűrűk ura 1et is olvastam nyv előtt:)

2015. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én elolvastam a Harry Potter and the Philosopher's stone-t, de szvsz. nem volt olyan borzasztóan nehéz olvasmány - összevetve egy Stephen King-gel. Ha kifejezetten a szókincsedet szeretnéd növelni, akkor mindenképpen ajánlanám a Kérdések és válaszok c. könyvet (ha nem adnak hozzá lemezt, akkor a szavakat ki tudod mondatni a thefreedictionary.com oldalon) valamint a BBC 6 minutes English-t, ami baromi jó kifejezéseket tárgyal. Napi 50 szót bemagolsz, nagy része lerakódik passzív szókincsnek, de az intenzív tanulásnak meg lesz a gyümölcse! Az angol határozottan emészthető nyelv pl. egy némettel szemben.
2015. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!