Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Duolingo.com-on hányadik...

A Duolingo.com-on hányadik szinten éri el az ember a 100% folyékony angoltudást?

Figyelt kérdés
Hány oldal tananyag van addig? Mert nekem csak az első oldal jelenik még csak meg.

2015. jan. 8. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet elérni vele folyékony nyelvtudást , ezt írják is az oldalukon.
2015. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehányadikon. Ahhoz, hogy folyékonyan tudj angolul, beszélni kell. A duolingo nem erről szól. Jó játék és hasznos is, de önmagában nem elég ahhoz, hogy angolul beszélj. Regisztrálj pl. az italki.com oldalra, és keress beszélgetőtársakat.
2015. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Semelyiken. Alapnak, ismerkedésnek jó a nyelvvel.

Én a spanyolt tanulom, és meg vagyok vele elégedve. Nyilván nem várom el a folyékony tudást csak a DUolingótól :D

2015. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
arra gondolok, hogy kiírja nekem a belső részen, hogy éppen hány százalékban beszélek folyékonyan angolul. lehet, hogy ez nem valós statisztika, de arra vagyok kíváncsi, hogy el lehet-e érni a 100%-ot a statisztika szerint. és hány szint van összesen, és most a 10. szinten tartok. és hány oldalas az össz tananyag?
2015. jan. 8. 22:08
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem azt jelzi, hány %-ban beszélsz angolul, hanem hogy hol tartasz a tananyagban :)

A tananyagot látod a nyitó oldalon, hogy mekkora. Az az 1 oldal van.

2015. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
15 szint van, és a vége fele valamikor már 98% körül talán, van egy megmártózás menüpont ,amiben már valós cikkeket fordítgathatsz vagy ellenőrizheted,hogy más hogy fordított.
2015. jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy csak egy oldal van, mindjárt az oldal aljára érek és csak 43 vagy mennyi százalékom van. és a kommentelők között láttam, hogy valaki a 25. szinten van
2015. jan. 8. 23:20
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Van fordítási szint is
2015. jan. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Bocsi,tényleg igazad van. Nem tudom akkor,hogy hányadik szint után van vége a gyakorlatos résznek,mert igazából pontokat kapsz és a pontokból lesz szinted.
2015. jan. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Tehát a feladatokért kapott pontokból és a fordításokért kapott pontokból jön össze szerintem akkor a teljes szinted, de a fordításra van külön szint is:)
2015. jan. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!