Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen otthoni felkészülési...

Milyen otthoni felkészülési módszereket ajánlanátok középfokú angol nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Még régebben amikor suliba jártam pár évig tanultam angolt, kb egy alapszintnél kicsivel jobb angoltudásom lehet. Most munka mellett szabadidőmben szeretnék felkészülni a középfokú vizsgára. Sajnos pénzem és időm nincs eljárni különórákra így otthon szeretném megoldani egyedül. Mit ajánlanátok, vannak programok vagy oldalak amik segítségével menne ez? Előre is köszönöm a segítséget!

2015. jan. 10. 00:08
 1/2 anonim válasza:
Én tudok ajánlani egy nagyon jó könyvet az egyéni felkészüléshez : Raymond Murphy : English Grammar in Use ( nagyon jó középfokúra felkészítő feladatokat találsz benne )
2015. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
először rajzfilmek, utánna kissebb sorozatok angol felirattal és utánna már mozifilmek.
2015. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!