Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha masszívan elkezdem olvasni...

Ha masszívan elkezdem olvasni a könnyített angol olvasmányokat, akkor megtanulok angolul?

Figyelt kérdés

Ha hallgatom és olvasom az oxfordos penguines könyveket órákig akkor azzal lehet nyelvvizsgáig angolul tanulni?

Vagy ez csak kiegészítésnek jó?

A nyelvvizsgához a szókincset el lehet ezekből sajátítani?


2015. jan. 13. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen jól jön, ha olvasol angolul. De azért azt javaslom, ne merüljön ki ennyiben az angoltanulás.
2015. jan. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Sorozatokat nézzél. Amelyik tetszik, tele van velük a torrent. Nekem például most a Modern Family a kedvencem.


1. Először angolul, magyar felirattal.

2. Azután angolul, angol felirattal.

3. Végül angolul, felirat nélkül.


Meg fogsz lepődni, mennyivel jobbak eredeti hanggal, mint az elfuserált "világhírű, világszínvonalú" (HAHAHA!) magyar szinkronnal. Meg hogy mennyi poén elvész a szinkron során.

2015. jan. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Ja, a szókincset pedig ebből a könyvből tudod megszerezni a leghatékonyabban: Erwin Tschirner: Angol szókincs


A legtöbb könyvesboltban kapható, én a Libriben vettem, de az Alexandrában is megvolt.


[link]

2015. jan. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!