Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 36 évesen keresek angol...

36 évesen keresek angol nyelvtanulás céljából netes chat társat (kat) vagy ilyen oldalt? Nem ismerkedés a cél, hanem a gyakorlás. Kezdő-közép szinten vagyok.

Figyelt kérdés

Hol találok én ilyen oldalt?

Elmondanám, hogy házas vagyok, gyerekekkel, tehát nem ismerkedni szeretnék.

Nyáron lenne a nyelvvizsgám és jó lenne picit angolul írásban társalogni valakivel

Köszönöm

Férfi vagyok.



2015. jan. 15. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Facebook
2015. jan. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

You can chat with me sometimes when I have free time. I live in the UK, and I work, so I dont really have a lot of free time, but when im free, I can help you out a little. If you are interested, contact me in private message for further informations.

Also keep in mind that people from somewhere else can talk differently, may use sleng, and might build their sentences way differently, so you can have bad results afterwards.

2015. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!