Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért féltékenyek a nők...

Miért féltékenyek a nők szerelem nélkül? (Leírom a konkrét esetet. )

Figyelt kérdés
Német nyelvet tanulok.Egy facebook csoportban tag egy nő.Házas gyermekei vannak.Mint nőt,és mint anyát is tisztelem.Írtunk egymásnak az életünkről.Ő Ausztriában él,én Magyarországon.Én még nyelvet tanulok.Tudja,hogy nem akarok belemenni Magyarországon kapcsolatba.Tudja,hogy még tanulnom kell a német nyelvet.Nos itt jön képbe a féltékenység ! Találtam a csoportban egy kedves magyar lányt aki nyelvet tanít.Az a lány aki nyelvet tanít kapcsolatban van.Én egyik nőtől sem akarok semmit.Mivel tiszteletben tartom,hogy mindkettőnek van párja ! Viszont az érzem,hogy nem örül együtt velem hogy engem az a lány tanít ! Szimpatikusak,szép nők de én tényleg nem akarok kapcsolatot.De mégis érzem hogy féltékeny ! Miért van ez ? Annak ellenére hogy ő házas vonzódna hozzám ?

2014. nov. 4. 08:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyival kiegészíteném,hogy már máskor is tapasztaltam ilyet ! Majdnem pont ugyanígy,és ez kicsit olyan érthetetlen számomra. Pl egyszer van ez a szia kedves puszillak drágám (mármint így egymásközt,nő nőnek) A másik meg ez az egymásnak kijáró tisztelet megadásának hiánya.Fordított esetben ha az én lennék Ausztriában,és ő itthon,és őt tanítaná egy férfi nyelvtanár én együtt örülnék vele.Meg sem fordulna a fejemben a féltékenység,hiszen házas !.Szóval ez egy furcsa dolog számomra !
2014. nov. 4. 08:38
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószinű nem romantikus értelemben féltékeny. Ínkább félti azt a bensőséges barátságot ami köztetek van.

Egy nő hiába házas, attól még lehet magányos, lelkileg elhanyagolt. Kell neki az elmét megmozgató, értelmes társaság.

2014. nov. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szögezzük le, 1 db nő "féltékeny" nem az összes. Másodszor nem lehet, hogy csak beképzeled. A leírás alapján semmi nem utal rá hogy így van csak a te megérzésed.
2014. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igaza lehet.De férj nincsen beállítva,hogy ő a férje ! Sőt az ismerősei között sincsen,és a gyerekei sincsenek az ismerősök közt.Huszonéves gyerekei vannak és ne lenne facebookjuk.Jó oké tudom,nem szólhatok bele de ez különös...A férjéről is beszél de egy közös kép sincsen fent...Ez a lány aki engem tanít felvállalja a párját,és ha nekem lenne én is felvállalnám.Hiszen ha szeretek valakit akkor felvállalom ! Én így gondolom !
2014. nov. 4. 12:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen második válaszolónak abban igaza van,hogy ne általánosítsak ! Tudja amióta tudja ez a nő.hogy az a lány tanít rideggé vált.Előtte na miújság hogy haladsz.Meg minden kis butaságot lájkolgatott,és most tudja ő is és én is hogy egy biztató mondat kellene.pl Na dejó hogy lett nyelvtanárod csak így tovább !
2014. nov. 4. 12:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, te pasi vagy, akiről írsz, az pedig nő. Férfiaggyal ne keress logikát a női tettekben, mert csak meggárgyulsz. Szeresd a nőt, tiszteld, becsüld, használd, de logikát ne keress benne.
2014. nov. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!