Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Cserediák programban résztvevő...

Cserediák programban résztvevők tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy verseny,amit ha megnyerek 2 hétre kimehetek Németországba.Viszont semmi tapasztalatom nincs ilyen dolgokkal kapcsolatba és az érdekelne volt e már kint valaki ilyen rövid időre Németországban vagy más helyen? Mi a véleményetek róla? Nem volt honvágyatok? Bármi rossz élmény vagy valami?

2015. jan. 16. 19:00
 1/3 anonim válasza:

Tavaly elott voltam kint Angliaban egy hetre, ami majdnem olyan volt mint egy cserediak program, azzal a kulonbseggel, hogy ok nem jottek hozzank, de ettol fuggetlenul ugyanugy csaladoknal laktunk.

Nagyon jo buli volt, szerintem mindenfelekkepen erdemes kiprobalni ha van ra lehetoseged:D vilagot lathatsz ismerkedhetsz nyelvet tanulhatsz meg minden:D

Ezenkivul oktoberben voltak nalunk katalanok ugyhogy en is megyek ki tavasszal Barcelonaba:) A csaj aki nalunk volt.. hat rola annyira nem vagyok tul jo velemennyel hogy oszinte legyek bar ez szemely es orszag fuggo azert:D

Kicsit parazok hogy mi lesz nala, de azert nagyon varom es megegyszer mondom szerintem megeri:D bar errol foleg majd csak akkor tudok beszelni ha visszajottem:D egyebkent irj ha van valami kerdesed meg szivesen beszelek meg errol a dologrol:D15/L

2015. jan. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is voltak cserediákok, és az én gyerekeim is mentek mindenfelé. (Franciaországban élünk.)

Angol kisfiú Portsmouth-ból, egy spanyol testvérpár Barcelonából, egy német kislány Bonnból, és egy magyar kamaszfiú Budapestről.

Azon kívül, hogy a német kislány - aki még csak nyolc éves volt akkor - esténként sírt a mamája után, semmi problémánk nem volt, és az enyémeknek sem náluk. Nyelvtanulás szempontjából is nagyon hasznos volt minden ilyen kiruccanás.

Úgyhogy nyerd csak meg azt a versenyt, és láss világot!

2015. jan. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a német iskolámmal részt vettem egy egy hetes francia

cserediákprogramban. Hát a család se németül, se angolul nem beszélt, én meg a 3 hónapos francia tudásommal nem sokra mentem, de legalább megtanultam jól mutogatni.

2015. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!