Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Több hónapja közmunka programb...

Ildivo kérdése:

Több hónapja közmunka programban résztvevők. Vélemények, és tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék felvenni kapcsolatot olyan közmunkásokkal akik, több hónapja dolgoznak, a munkájukat elismerik, visszahívják, folyamatosan hosszabbítják a közmunka programban való részvételüket. Aki valóban rá van szorulva arra a kevés megközelítőleg 30 eFt-ra, amivel a munkáját díjazzák. (Egyedülállókra,50 év elettiekre, min. érettségivel rendelkezőkre gondolok. )

2014. júl. 11. 17:47
 1/1 Sándor G ***** válasza:

Engem elismertek a vízgazdálkodásnál, és jelenleg az iskolában is, ahol 2hónapig dolgozok, mint karbantartó, szakképzett gyakorlatias, un.polihisztor szakmunkás,

A munkaügyi kp. ajánlott be a járási hivatalnál, mint szakembert, az irodában határozottan rákérdeztem a fizetésre, valamint kijelentettem, 3szakmával, és azokban eltöltött gyakorlattal, a szükséges munkákhoz való tapasztalattal rendelkezem,

Nincsen érettségim, nem beszélek nyelveket, mégis sokmindenhez értek, gépekkel dolgozom, festést glettelést, felújitást végzek, a suliban, holott villanyszerelő, +műszerész az eredeti szakmám, mégis beletanultam, mert a szükség nagy úr, kell a munka kell a pénz.

havi 99ez.ft. bruttóért.

2014. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!