Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolul tanulok, jelenleg...

Angolul tanulok, jelenleg pre-intermediate szint vége felé járok, utána intermediate jön. Milyen könyvet ajánlotok olvasásra?

Figyelt kérdés

New English File könyvből tanulok, most fogom befejezni a Pre-Intermediate könyvet, utána az Intermediate jön. Szeretnék olvasni könyvet (nem tankönyvet, hanem szépirodalmat, krimit, stb), ami azért nem túl egyszerű, de annyira nem is bonyolult, hogy semmit ne fogjak belőle vagy állandóan szótáraznom kelljen. Este, lefekvés előtt, amikor már az ember agya tompa, akkor a túl nehéz sem jó.

Tudnátok ajánlani könyvet erre a szintre?


2015. jan. 20. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem ajánlok semmit, hiszen olvasásnál elég fontos volna, hogy érdekeljen, de ennyi alapján utóbbit nem tudom megítélni. Tanításhoz kedvencem Nick Hornby High Fidelityje, de fogalmam sincs arról, hogy téged lekötne-e.
2015. jan. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg fogom nézni. Általában magyarul klasszikus krimiket olvasok kikapcsolódásként, pl Agatha Christie, Doyle, ilyesmiket
2015. jan. 20. 09:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Illetve rengeteg Rejtő Jenőt, azt kihagytam :)
2015. jan. 20. 09:51
 4/6 anonim válasza:
Nem tudom, hogy neked tetszene-e de én mostanában az 5
2015. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bocs véletlen elküldtem vége: perc angol című újságot szoktam olvasni.
2015. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oxford Bookworms 5-ös, illetve 6-os szintről olvasgatok most. Tudnátok ajánlani még könyvet, jó lenne, ha ingyen elérhető lenne Kindle-re
2015. máj. 30. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!