Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan zajlik egy angol...

Brutóczki József kérdése:

Hogyan zajlik egy angol szóbeli felvételi?

Figyelt kérdés
Nyíregyházán a Vasvári Pál Gimnáziumba szeretnék jelentkezni haladó angolra és oda kell. Hogyan szoktak zajlani ezek a szóbeli felvételik?

2015. jan. 22. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Általában az alaptudásodra kíváncsiak.

Ebbe beletartozik pl. Család, szabadidő, jellemzés, egyszerű jelen, folyamatos, múlt idő...

2015. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
A szóbelin nem kell semmilyen igeidő. Társalgás van magadról és a környezetedről.
2015. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetik, miért szeretnél haladóra menni és

mennyi ideje tanulod már

2015. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
nem tudom ti melyiket tudjátok, de eddig én olyanokról hallottam, ahol az általános nyelvtani dolgokat tudni kell
2015. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szóbelin? Azt nem hinném. Az az írásbelire való.
2015. jan. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Természetesen szerintem sem mennek bele úgy, de szerintem, ha pl. a hobbidad sorolod és például te azt régen űzted, de ma már nem, akkor azt múlt időbe mondod
2015. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Hogyne kellene mar a nyelvtan tudas? Csak mondja mondja a szavakat minden nyelvtan nelkul? Ha nem tudja a nyelvtant, akkor nem tudja nyelvet sem.
2015. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De nem nyelvtani feladat van a szóbelin, hanem társalgás. A beszédkészségére, szókincsére kíváncsiak. Ha a nyelvtanra lennének kíváncsiak, akkor írásbelit íratnának.
2015. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!