Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Előrehozott érettségi emelt...

Előrehozott érettségi emelt szinten angolból megéri?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt semmi para, de most egy csapásra kezdtek ostromolni a tanárok, hogy a heti három óra kevés ehhez. Hiába mondtam, hogy járok külön tanárhoz, kételkednek bennem. Azt hiszik, hogy csak annyit tudok, amennyit órán átvettünk angolból, pedig sokkal de sokkal többet. Itthon filmet angolul nézek, eredetiben olvasok stb. Eddig tényleg bíztam magamban, de most elszállt minden bátorságom, úgy megijjesztettek a tanárok.


Amúgy csináltam emeltszintű próba érettségiket. A legelső 50 %-os lett vagy két hónapja. Amit legutóbb csináltam és a magántanárom javította, az 78% lett.

A szókinccsel vannak problámáim, a nyelvtan az jól megy.


De tényleg nem tudom mit csináljak, annyira elbizonytalanodtam.

Érdemes lenni még egy évet várni? Igazság szerint már nagyon le szeretném tudni az angolt, hogy egy kicsit mással is foglalkozzak.

(12-es vagyok öt éves képzésen, úgyhogy még egy év van)


2015. jan. 28. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 11.-ben tettem előrehozottat emelten. Én szóbeli miatt voltam bizonytalan, mivel soha nem használtam angolt rendesen élő szóban, szóval egyik angoltanár(aki már régóta vizsgáztatott emelten) meghallgatott és azt mondta, hogy ez kevés emeltre. 82%-os lett(ami egyébként magamhoz képest nem jó eredmény), de szóbelin csak 4 pontot vesztettem. Szerintem gyakorolj és csináld meg.
2015. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!