Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy sikerült a januári Dexam...

Gyönyörűséges kérdése:

Hogy sikerült a januári Dexam középfokú angol nyelvvizsgad?

Figyelt kérdés
Érdekelne mások tapasztalatai, én először voltam, remélem utoljára... Kíváncsi lennék más hogyan vélekedik illetve első vagy többedik vizsgája volt e?

2015. jan. 29. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem katasztrófa volt a szóbeli mert beszédhibám van, ráadásul nem is azzal vizsgáztam akivel bejelentkeztem hanem 3-as vizsga volt. A magnó szerintem ismét 100%-os lesz, az írásbeli pedig már a múltkor meglett. A szóbeli akkor sem sikerült.


Egyébként nem volt nehéz szerintem, a magnó teljesen érthető volt, sőt a szóbeli kérdéseit is értettem, csak ugye a fentebb nevezett okból kifolyólag képtelen voltam kinyögni normális mondatokat.

2015. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor izgulunk mindketten...

Nekem már van egy másik szobelim, az írásbeli hiányzik már jó néhány éve... Remélem átcsuszok...

Mikor várható eredmény szerinted?

2015. febr. 4. 22:10
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem február 20-án felteszik
2015. febr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na milyen lett?
2015. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Meglett 66%


Neked??

2015. márc. 4. 18:35
 6/6 anonim ***** válasza:
első vagyok, nem lett meg, de számítottam is rá. majd legközelebb. Neked gratulálok hozzá! Ügyes voltál! :)
2015. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!