Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanulhatnák meg gyorsan...

Hogyan tanulhatnák meg gyorsan szerbul? Szerbiai vagyok de nem tudok szerbol tippek pl h tanuljak meg?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig a legjobb az olyan környezet, ahol mindenki beszéli a nyelvet. Ráadásul a szerb egy végtelenül egyszerű nyelv.
2015. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat eleg sokat vagyok szerbek kozt, a pasim szulei is szerbek, angyom szerb meg a suliban is legtobben szerbol beszelnek. tudok eleg sokat csak nem merek beszelni felek h elrontom :(
2015. febr. 1. 11:55
 3/4 anonim válasza:
Én is igy vagyok.Olyannal beszélj elöször akit ismersz közelröl.Pl a pasid.
2015. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem az segít ha olyan környezetben vagy ahol használják, és ne félj megszólalni, valaki olyannal beszélgess akiben megbízol. Még akiknek az anyanyelvük azok sem beszélik mindig helyesen, sőt például a helyesírásuk néha borzalmas...Szerintem az is sokat segít ha például tévében nézel szerb műsorokat, esetleg olvasol cikkeket, könyveket pedig amikor már kicsit jobban megy. De a legfontosabb, hogy tűzz ki magadnak egy célt ami motiválni fog, és nem akadsz el nehézségek után. :) Sok szerencsét hozzá! :)
2015. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!