Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL nyelvvizsgára miben kell...

Mindenmásnévfoglalt kérdése:

ECL nyelvvizsgára miben kell menni?

Figyelt kérdés

Pénteken megyek ECL nyelvvizsgára (írásbeli és szóbeli is), és nem tudom, hogy miben szokás menni. Farmer + ing és farmer + ing + zakó között gondolkodom, de nem tudom, melyik legyen. Van bárkinek korábbi tapasztalata, mibe szoktak lenni az emberek? Előre is köszönöm

18F



2015. febr. 2. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Általában azok jönnek zakóban, akiknek még csak az első vizsgájuk, többség(köztük én is) egy inggel lerendezi, ami bőven elég ha normálisan néz ki.


Láttam már strandpapucsos, rövid-gatyás próbálkozót is, de az már eléggé bunkóság.

2015. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ing elég, nem kell a zakó. Nem kell túlzottan kiöltözni, de azért ne pólóba menj.
2015. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. febr. 2. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy miben mész nem azon fog múlni, nyugodtan mehetsz pólóban is, a kutyát nem fogja érdekelni.
2015. febr. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem m1 volt h miben voltam, akkor is 1% miatt nem lett meg..3x.,
2015. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!