Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Duolingon milyen szintre...

Duolingon milyen szintre lehet kb eljutni?

Figyelt kérdés

Angolról tanulok spanyolt és érdekelne, hogy milyen szintre lehet így eljutni? Gondolom középfokúig kevés, ha igen akkor tudnátok valamit ajánlani, hogy mivel fejleszthetném a spanyolom? Persze úgy értem hogy mindennap szorgalmasan 0.5-1 órát gyakorlok vele.


Köszi :)



2015. febr. 3. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is spanyolt tanulom. Kíváncsi vagyok meddig lehet eljutni. Ha majd 5-ös tesztet tudok belőle írni duolingo oldalán akkor elmegyek valami szintfelmérésre egy nyelviskolába. Vagy keresek online.

Jelenleg 2.8 körül állok. Én kb havonta igyekszem duolingo tesztet írni. Nagyon hasznos, mert így látszik a fejlődés. Először alig volt 0 felett és az is csak a tippek miatt szerintem. ;-)

2015. febr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hol lehet ilyen duolingo tesztet írni? :O mert ilyen osztályzóssal még nem találkoztam
2015. febr. 4. 11:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. alapfokig visz.
2015. febr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Szóval menj a lingot boltba és ott tudsz tesztet venni 25 lingotért.

Egyébként az utolsónak ez saját tapasztalat, hogy "kb alapfok"? Mert amit én olvasok róla az inkább erős alapfok, szinte középfok.


Másrészt pl. angolból személyes tapasztalat, hogy már volt középfokú vizsgám és mégis tudtam újat tanulni belőle.

2015. febr. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A duolingónak az átlag szókincse 2500 szó, ami nem igazán elég egy középfokhoz.
2015. febr. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!