Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan zajlik az Origó középfo...

Hogyan zajlik az Origó középfokú nyelvvizsga menete?

Figyelt kérdés
Nyelvvizsgára van szükségem a diplomához. Márciusban lenne origó, de csak kétnyelvű. Ez hogyan zajlik, mi a különbség az egynyelvűhöz képest? Írásbeli már megvan, az elsőre sikerült, viszont a dexam-os szóbeli nem jött össze, a magnó elvitte. DExam pedig később van mint az origó.
2015. febr. 4. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Felmész az origo nyelvvizsga honlapjára, amit szándékosan nem fogok neked megkeresni, és ott megnézed a vizsgaleírást.
2015. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ha ott megtaláltam volna, akkor nem itt kérdezném. Mivel nem találtam, ezért bízok benne hogy lesz valaki ezen az oldalon aki volt ilyen vizsgán és le is írja hogy hogyan ment
2015. febr. 4. 18:34
 3/10 anonim ***** válasza:
2015. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :) de konkrétan arra lennék kiváncsi hogy a szóbeli kétnyelvű vizsgán ugye van forditás, na, hogy az hogyan megy.
2015. febr. 4. 19:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs fordítás. Mért tagadnák azt le a honlapon?
2015. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
komolyan nincs?
2015. febr. 5. 08:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Mért nem hiszed el, hogy a honlapon a valóságot írják? Ezer éve nincs fordítás a nyelvvizsgák szóbelijein. Még a szüleid idejében volt.
2015. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

elhiszem, csak mondom, hogy jelentkezni akarok online a weboldalukon és a márciusi vizsgára a kétnyelvűt engedi csak mert csak kétnyelvű van márciusban. Írásbelin tudom hogy van fordítás csak a kétnyelvű szóbelit nem tudtam hogy ott is van e, de akkor ezek szerint nincs. Nekem írásbeli nyelvvizsgám az van, csak szóbeli kellene mert a januári dexam az nem sikerült szerintem és időhiányban vagyok mert nyáron diplomázok és szeretnék ott ülni és átvenni a diplomát ezért most nyelvvizsga kell minél hamarabb.


Bocsi hogy sokat értetlenkedtem :) Köszi a segítséget.

2015. febr. 5. 17:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Az origon csak magyarból (külföldieknek) és eszperantóból van egynyelvű, másból csak kétnyelvű. Egyébként a társalgási része direkt könnyű, a magnó meg olyan, mint máshol. Gyakorolj emelt szintű érettségiken, azoknak megvan a megoldókulcsa és a hanganyaga is. [link] (ne az idegen nyelvűt gördítsd)
2015. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen a linket! :)
2015. febr. 6. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!