Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van-e Budapest 18. kerületében...

Van-e Budapest 18. kerületében valami ingyenes nyelvóra/ szakkör?

Figyelt kérdés
Mint mondjuk a Mormon Egyház ingyenes angolja? Csak ne angol legyen mivel idegesíti a családomat hogy 16 év tanulás után is angol tanulásra van még szükségem, nem fogják fel a C2 szint lényegét. Jobb lenne valami német A0-A1. (Pedig utálok kezdő lenni...)

2015. febr. 13. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ingyen nincs semmi barátom!

Ha van is, akkor ott valami hátsó szándék lesz mögötte amiről fogalmad sincs.


van az a mondás, hogy "Óvakodj attól ami ingyen van"

2015. febr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy találsz ilyet. Senkinek sem éri meg ingyen dolgozni és felhasználni a szakértelmét.


Egyébként halkan megjegyzem, hogy te sem érted a C2 szint lényegét - odáig ugyanis nyelvtanfolyamokkal soha nem fogsz eljutni.

2015. febr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából a Mormon egyház idegesíti a családomat. A C2-t nagyon értem, nekem a C1 az 3 év taszári tolmácsolás volt, behúztam vele 8 millát, csakhát az amerikai angol...
2015. febr. 13. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!