Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kedves Németesek! Milyen...

Kedves Németesek! Milyen nyelvtankönyvet tudnátok ajánlani gyakorláshoz?

Figyelt kérdés

Áttanulmányoztam a német nyelvtant és kellene nekem olyan nyelvtani gyakorló könyv ami az egész németet átveszi és megoldókulcs is van benne. Milyen ehhez hasonló könyv létezik ami hasznos is lenne mielőtt elmegyek egy nyelvtanárhoz? Előre is köszönöm a segítséget.

Üdvözlet! :)



2015. febr. 13. 16:04
 1/4 webnyelv ***** válasza:
Pontosan nem tudom a címét, de Maklári a szerzője, az egész nyelvtant átveszi. Megoldókulcs nincs benne talán, de valahonnan az is megszerezhető.
2015. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egynyelvűek között találsz, van ilyen, hogy: Übungsgrammatik, nem tudom pontosan, melyik német kiadó adta ki, azt hiszem, több is van.
2015. febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. febr. 20. 06:46
 4/4 webnyelv ***** válasza:

Van még a 444 nyelvtani gyakorlat.

Legegyszerűbb, ha bemész egy könyvesboltba és szétnézel/érdeklődsz.

2015. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!